TESTERZY JAKOŚCI – CZY TWOJA ODZIEŻ JEST BEZPIECZNA?

Cytując słowa francuskiego uczonego, twórcę teorii zarządzania Henriego Fayoul "Umieć dobrze kupić, jest tak samo ważną sprawą jak dobrze produkować czy dobrze sprzedawać" - możemy zadać sobie pytanie: Czy wiem co noszę? Czy mam pewność, że zakupiona odzież nie zawiera substancji niebezpiecznych? Czy producent, od którego kupiłam/kupiłem odzież przeprowadza testy laboratoryjne? Wskakuj na kanał Testerów… Czytaj dalej »TESTERZY JAKOŚCI – CZY TWOJA ODZIEŻ JEST BEZPIECZNA?

Cytując słowa francuskiego uczonego, twórcę teorii zarządzania Henriego Fayoul "Umieć dobrze kupić, jest tak samo ważną sprawą jak dobrze produkować czy dobrze sprzedawać" - możemy zadać sobie pytanie: Czy wiem co noszę? Czy mam pewność, że zakupiona odzież nie zawiera substancji niebezpiecznych? Czy producent, od którego kupiłam/kupiłem odzież przeprowadza testy laboratoryjne?

Wskakuj na kanał Testerów Jakości i sprawdź co warto wiedzieć przed zakupem odzieży sportowej. Zapraszamy Anna, Szymon, Kuba i TUV Rheinland Polska.